Alitera levél fejléc

ÁLLÁS AJÁNLAT

    A Boglárka Esküvői - és táncruha szalon  több mint 10 éve meghatározó szereplője a menyasszonyi és alkalmi ruha, táncruha kölcsönzői piacnak.  A kölcsönzői kínálatban megtalálhatóak a gyönyörű, igényes, divatos szalagavató (keringős) ruhák, a frakk, a szmoking és a különféle táncruhák is.  A dinamikus fejlődés kulcsa a kiváló szakértelem, a profizmus, melyet a szalon elkötelezett, lendületes fiatalos csapata képvisel mindennap az ügyfelek legnagyobb megelégedésére.

A BOGLÁRKA Szalon óriási ruhaválasztékával a hatalmas ügyfélforgalom kiszolgálása napi szinten kemény munka minden munkatársunk számára.

Mind a vezetők, mind az öltöztető-eladók elkötelezetten dolgoznak a szalont választó ügyfelek elégedettsége érdekében, mely egyben a szalon sikeres működésének záloga is.

A női ruházati szalon kellemes, barátságos hangulatát nagy munkabírású, segítőkész, elkötelezett öltöztető-eladó asszisztens munkatársaink biztosítják ügyfeleink részére.

    Szakmai ismeretek:

      • középfok, előny: OKJ ruházati eladó/kereskedelmi végzettség; felsőfok
      • számítógépes ismeretek: felhasználói szint (vállalatirányítási rendszer, tablet, PC használat)
      • nyelvtudás: előny: angol, alapfok

    Gyakorlat:

      • Minimum 2 éves kereskedelmi, értékesítői tapasztalat (a diákmunkát csak korlátozottan vesszük figyelembe!)
      • Előny, de nem szükséges a női ruházati szakmai ismeretek és a varrási tudás

    Főbb feladatok:

      • Női ügyfelek, csoportok kiszolgálása az elvárásoknak megfelelően, az értékesítési célok realizálása.
      • Az ügyfelek és kísérőik udvarias és precíz tájékoztatása az értékesítési, kölcsönzési feltételekről, egyéb használati, kezelési jellemzőkről.
      • A nagyobb létszámú csoportok táncruha próbájának megszervezése, lebonyolítása az elvárásoknak megfelelően, pontos időtartással (női-férfi ügyfelekkel vegyesen).
      • Az előjegyzések precíz felvétele, szerződések megkötése, pénzkezelés.
      • Elektronikus felületek készségszintű használata, vállalatirányítási rendszer, stb.
      • Az üzlethelyiség, az öltöző, az ügyfelek által használt további helyiségek napi takarítása, tisztán tartása.

    További elvárások:

      • Önálló feladatvégzés, felelősségvállalás
      • Alkalmazkodó képesség
      • Rugalmasság
      • Megbízhatóság, becsületesség
      • Kollegialitás
      • Humorérzék
      • Jó fizikai állóképesség

    Amit kínálunk:

      • Pörgős munka, egyéni ügyfelekkel és nagy létszámú csoportokkal a hét minden napján és szombaton is, szezonális csúcsokkal
      • Határozott, de korrekt vezetői hozzáállás és folyamatos visszajelzés
      • Alkalmazotti jogviszony, teljes állás (napi 8 óra)
        • Munkaidő: hétfőtől szombatig a szalon nyitva tartása szerint.
      • Versenyképes havi fizetés
      • Barátságos, családias munkakörnyezet, fiatalos, vidám női csapat

    Munkavégzés helye:1067 Budapest

Örömmel várjuk legújabb munkatársaink jelentkezését, akik kedvességükkel, aktív öltöztető-eladói munkájukkal, hosszú távon a BPGLÁRKA Szalon csapatának értékes tagjává kívánnak válni!

Kérjük, az önéletrajzokat a kísérő levéllel együtt az allas@alitera.hu  e-mail címre küldjék el! (A jelentkezési feltételeknek nem megfelelő pályázatokat, valamint a vállalkozói háttérrel rendelkezőket külön értesítés nélkül kizárjuk a kiválasztási eljárásból.)

Sok sikert kívánunk!

"A siker akkor jön, ha elkötelezed magad arra, hogy eljutsz a célba,
és ég benned a szenvedély, hogy átlépd a célvonalat."

Bob Gass

Üdvözlettel:

Katona Erzsébet

HR Szaktanácsadó
+36 30 5858 198

Kövessen bennünket a Facebookon:

Alitera jelmondat: Támogatott kapcsolatok - ügyfélkiszolgálás másképp