Alitera levél fejléc

ÁLLÁS AJÁNLAT

    Női ruházati eladó - német nyelvtudással

Megbízónk MOSONMAGYARÓVÁRI igényes, elegáns női ruházati üzletébe keresünk kedves, segítőkész, németül jól beszélő női ruházati eladót.

Várjuk a női ruházati értékesítésben tapasztalt, az önálló munkát kedvelő, megbízható munkatársak jelentkezését!

    Alkalmazási alapfeltételek:

    • középfok, előny: ruházati eladó/kereskedelmi OKJ végzettség
    • német nyelv aktív használata
    • számítógépes ismeretek: felhasználói szint (vállalatirányítási rendszer, tablet, PC használat)

    Gyakorlat: minimum 1 év ruházati eladói gyakorlat, előny a női ruházati szakmai ismeretek és a varrási tudás

    További elvárások:

    • Önálló feladatvégzés, felelősségvállalás
    • Kiváló probléma felismerő és megoldó képesség
    • Ügyfélorientált magatartás
    • Megbízhatóság, becsületesség

    Főbb feladatok:

    • Felkészülten, készségesen fogadja a női ügyfeleket, kiszolgálásukat az elvárásoknak megfelelően végzi el, udvariasan, készségesen.
    • Előjegyzéseket precízen kezeli, az időhatárok pontos betartásával.
    • Precízen adminisztrál, pénzt kezel.
    • A ruházati árut gondozza, tisztán, rendben tartja, szüksége esetén az apróbb javítási feladatokat elvégzi (pl. gőzölés, vasalás, tisztítás).
    • Az üzlethelyiség, az öltöző, az ügyfelek által használt további helyiségek napi takarítása, tisztán tartása

    Amit kínálunk:

    • Önálló munkavégzés az egyéni ügyfelekkel a hét minden napján és szombaton is
    • Versenyképes havi fizetés (Próbaidő alatt nettó kb. 200.000 Ft)
    • Képzés, betanítás (Budapesten)
    • Határozott, de korrekt vezetői hozzáállás és folyamatos visszajelzés

    Munkavégzés helye: 9200 Mosonmagyaróvár

    Jelentkezési határidő az állásra: 2018. március 23.

    Várjuk a német nyelven jól beszélő, női ruházati eladói munka iránt érdeklődő pályázók fényképes önéletrajzát és szabad fogalmazású kísérő levelét az allas@alitera.hu  címen.
    (A
     német nyelvtudás hiánya, valamint a vállalakozói háttér kizáró körülmény!)

Sok sikert kívánunk!

Mi lehet jobb annál, mint szeretni, amit csinálunk, és tudni, hogy annak értéke is van?"
Katherine Graham

Üdvözlettel:

Katona Erzsébet

HR Szaktanácsadó
+36 30 5858 198

Kövessen bennünket a Facebookon:

Alitera jelmondat: Támogatott kapcsolatok - ügyfélkiszolgálás másképp