Alitera levél fejléc

ÁLLÁS AJÁNLAT

Megbízónk, az ERGONOM Munkavédelmi Szolgáltató Kft. magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalkozás. Komplex munka-tűz és környezetvédelmi szaktanácsadói szolgáltatási tevékenysége mellett, közel 26 éve foglalkozás-egészségügyi alapellátást is biztosít ügyfeleinek.

Az  ERGONOM Munkavédelmi Szolgáltató Kft.

SZEKSZÁRDRA
keres

Foglalkozás-egészségügyi szakorvost
másodállásban

    Végzettség, szakmai tapasztalat

    • Üzemorvosi vagy foglalkozás-egészségügyi szakképzettség (esetleg rezidens, közvetlen szakvizsga előtt álló)
    • B kategóriás jogosítvány

    Az ERGONOM Kft. rendelőjében felnőtt háziorvosi feladatok ellátására is van lehetőség (TEK nélküli praxis), így kifejezett előny a háziorvosi szakképzettség.

    Gyakorlat

    • Foglalkozás-egészségügyi gyakorlat (rezidens)
    • Előny az 1-2 éves foglalkozás-egészségügyi orvosi gyakorlat

    További előny, hogy az ERGONOM Kft. egészségügyi üzletágvezetője mentor is, így a rezidens képzés harmadik évében járó orvos kollégák jelentkezését is várjuk!

    Foglalkozás-egészségügyi szakorvosi feladatok:

    • Munkaköri alkalmassági vizsgálatok végzése rendelőben és a körzethez tartozó ügyfelek telephelyeire történő kiszállással (Előre tervezetten, túlóra nincs.)
    • Munkahelyi kockázatértékelések elkészítésében való aktív részvétel
    • ISO minőségirányítás rendszernek megfelelő dokumentáció vezetése

    Egyéb, orvosi feladatok:

    • Elsősegély, egészségre nevelési tanfolyamok vezetése
    • Részvétel a szűrőprogramokban

    Amit kínálunk:

    • Hosszú távú, stabil munkahely
    • Korszerű, kompletten felszerelt rendelő
    • Szakasszisztens és a helyettesítés biztosítása
    • Mellékállású foglalkoztatás
    • Díjazás megegyezés szerint
    • Rezidens számára: szakvizsga megszerzésének támogatása
    • Lendületes, fiatalos, eredményorientált csapat

    Jelentkezési határidő: 2018.január 31.

    A rendelő helye: 7100 Szekszárd, Tartsay Vilmos u. 16.

    Várjuk a magánszférát előnyben részesítő, ügyfélcentrikus  foglalkozás-egészségügyi szakorvos kollégák jelentkezését a szekszárdi foglalkozás-egészségügyi orvosi feladatok mellékállásban történő ellátására!

    Kérjük, szakmai önéletrajzát, kísérő levelét küldje el részünkre e-mailben az allashirdetes@ergonom.hu címre.

      Sok sikert kívánunk!

      "Keress olyan embereket, akik nem gátolnak, hanem erősítenek;
      akik jó gondolatokra serkentenek, és szelet adnak szárnyaid alá."

      Bob Gass

        Üdvözlettel:

        Katona Erzsébet

        HR Szaktanácsadó
        +36 30 5858 198

        Kövessen bennünket a Facebookon:

          Alitera jelmondat: Támogatott kapcsolatok - ügyfélkiszolgálás másképp