Alitera levél fejléc

ÁLLÁS AJÁNLAT

Megbízónk, az ERGONOM Munkavédelmi Szolgáltató Kft. magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalkozás. Komplex munka-tűz és környezetvédelmi szaktanácsadói szolgáltatási tevékenysége mellett, közel 26 éve foglalkozás-egészségügyi, és háziorvosi alapellátást is biztosít ügyfeleinek és Szekszárd lakossága számára.

Az  ERGONOM Munkavédelmi Szolgáltató Kft.

Szekszárdi rendelőjébe
 HÁZIORVOST
keress másodállásban!

    Az ERGONOM Kft. szekszárdi központjában felnőtt háziorvosi ellátást is nyújt a lakosság számára.

    A felnőtt háziorvosi praxis főbb jellemzői:

    • a praxis TEK nélküli, közel 1000 betegkártyával rendelkezik
    • a szakápolói személyzet és a helyettesítés biztosított
    • városi ügyeletben nem kell részt venni
    • kiszállás ritka, és csak Szekszárd területén (a betegek hívására)
    • komplett, felszerelt rendelő, hibátlan műszerpark
    • korszerű, felújított, esztétikus környezet
    • megyei kórházi háttér

    Az ERGONOM Kft. rendelőjében a foglalkozás-egészségügyi szakorvosi feladatok ellátására is van lehetőség, így kifejezett előny az üzemorvosi vagy foglalkozás-egészségügyi szakképzettség megléte a háziorvosi szakképzettségen felül.

    További előny, hogy az ERGONOM Kft. egészségügyi üzletágvezetője mentor is, így a rezidens képzés harmadik évében járó orvos kollégák jelentkezését is várjuk!

    Végzettség, szakmai tapasztalat

    • Háziorvos szakképzettség vagy háziorvosi licenc vizsga (esetleg rezidens, közvetlen szakvizsga előtt álló)
    • B kategóriás jogosítvány

    Gyakorlat

    • Háziorvosi gyakorlat
    • Előny a 2-3 éves gyakorló háziorvosi munkavégzés

    Főbb feladatok:

    • Háziorvosi betegek részére megelőző és gyógyító valamint sürgősségi orvosi munka elvégzése (beutalások, vérvétel, táppénz, stb.)
    • Szükség esetén, beteghívásra beteglátogatások végzése a város területén

    Egyéb, orvosi feladatok:

    • Elsősegély, egészségre nevelési tanfolyamok vezetése
    • Részvétel a szűrőprogramokban

    Amit kínálunk:

    • Hosszú távú, stabil munkahely
    • Korszerű, kompletten felszerelt rendelő
    • Szakasszisztens és a helyettesítés biztosítása
    • Mellékállású foglalkoztatás
    • Díjazás megegyezés szerint
    • Rezidens számára: szakvizsga megszerzésének támogatása
    • Lendületes, fiatalos, eredményorientált csapat
    • A rendelő helye: 7100 Szekszárd, Tartsay Vilmos u. 16.

      Jelentkezési határidő: 2017. november 30.

      Várjuk a magánszférát előnyben részesítő, ügyfélcentrikus  háziorvos kollégák jelentkezését a szekszárdi háziorvosi feladatok mellékállásban történő ellátására!

      Kérjük, szakmai önéletrajzát, kísérő levelét küldje el részünkre e-mailben az allashirdetes@ergonom.hu címre.

      Sok sikert kívánunk!

      "Az igazi örömöt csak azok tapasztalhatják meg, akik a saját boldogságuknál
      és személyes érdeküknél nagyobb dolognak szentelték életüket."

      Bob Gass

      Üdvözlettel:

      Katona Erzsébet

      HR Szaktanácsadó
      +36 30 5858 198

      Kövessen bennünket a Facebookon:

                          Alitera jelmondat: Támogatott kapcsolatok - ügyfélkiszolgálás másképp