Alitera levél fejléc

ÁLLÁS AJÁNLAT

Megbízónk, az ERGONOM Munkavédelmi Szolgáltató Kft. szekszárdi székhelyű, dinamikusan fejlődő cég. Magyar tulajdonú cégcsoport tagja, amely 28 éve komplex munka-tűz és környezetvédelmi szaktanácsadói szolgáltatói tevékenységét végez széles ügyfélkörben, országos szinten.

Megbízónk, az ERGONOM Kft.

SZEKSZÁRDI csapatába várja leendő

MUNKA- és TŰZVÉDELMI
TANÁCSADÓ
munkatársát!

Ügyfeleink számára széleskörű, professzionális munkabiztonsági szolgáltatást nyújtunk kiváló szaktudású, elkötelezett, fiatalos csapatunkkal.

Minőségi szakmai munkánk megkívánja, hogy leendő csapattagunk is elkötelezett legyen a munkabiztonság iránt, és szaktudásával álljon rendelkezésére ügyfeleink igényének kiszolgálására.

MENTOR programunk maximálisan biztosítja a fejlődési lehetőséget az arra nyitott fiataloknak, pályamódosító szakembereknek, ezért szívesen fogadjuk a friss, szakmai végzettséggel rendelkező pályakezdők, de szakmai pályakezdők jelentkezését is!

    Elvárások

      • Középfokú munkavédelmi technikus, előny a tűzvédelmi előadói végzettség
      • Számítógépes ismeretek: erős felhasználói szint (Word, Excel, Power Point, levelező program, internet)
      • B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetés

    Főbb feladatok

    Az Ergonom Kft. ügyfeleinél a munka- és tűzvédelemmel kapcsolatos szakmai feladatok felelősségteljes ellátása:

      • Szakmai kérdésekben folyamatos tanácsadás
      • Szabályzatok, szakmai dokumentációk elkészítése
      • Munkaterületeken szemlék elvégzése, dokumentálása
      • Munka-és tűzvédelmi oktatások megtartása
      • Munka- üzemi balesetek kivizsgálása, jegyzőkönyvek elkészítése
      • Rendszeres tájékoztatás a jogszabályi változásokról
      • Együttműködés a társágazatokkal, alvállalkozókkal

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú, stabil munkahely
      • Alkalmazotti jogviszony
      • Teljes munkaidő
      • Korrekt bérezés, utazás támogatása
      • Telephelyről induló kulcsos autó munkavégzéshez, okos telefon, internet kapcsolattal
      • Szakmai fejlődés támogatása
      • Igényes környezet és munkakörülmények
      • Lendületes, fiatalos, eredményorientált csapat

    Jelentkezési határidő: 2018. március 26.

Örömmel fogadjuk Szekszárdra, a munka- és tűzvédelmi tanácsadói pozícióra azoknak a pályázóknak a jelentkezését, akik szakmai végzettségűek, pályakezdők vagy tapasztalattal rendelkezők, rugalmasak, nyitottak, szolgáltatói szemlélettel rendelkeznek, és szívesen lennének egy fiatalos csapat tagjai!

Várjuk a pályázók szakmai önéletrajzát és kísérő levelét e-mailben az allashirdetes@ergonom.hu címre!

(A jelentkezési feltételeknek – különösen a szakmai végzettségeknek - nem megfelelő pályázatokat külön értesítés nélkül kizárjuk a kiválasztási eljárásból.)

Sok sikert kívánunk!

"A siker nem a körülményektől, hanem a hozzáállásodtól függ."

Andrew Matthews

Üdvözlettel:

Katona Erzsébet

HR Szaktanácsadó
+36 30 5858 198

Kövessen bennünket a Facebookon:

Alitera jelmondat: Támogatott kapcsolatok - ügyfélkiszolgálás másképp