Alitera levél fejléc

ÁLLÁS AJÁNLAT

Megbízónk, az ERGONOM Munkavédelmi Szolgáltató Kft. dinamikusan fejlődő vállalkozás, szekszárdi székhelyű, magyar tulajdonú cégcsoport tagja. 27 éve komplex munka-tűz és környezetvédelmi szolgáltatói tevékenységét végez széles ügyfélkörben, országos szinten.

Megbízónk, az ERGONOM Kft.

budapesti irodájába várja

IRODAI ASSZISZTENS
munkatársát!

    Elvárások

      • középfokú végzettség, előny a szakirányú (irodai/értékesítési/marketing asszisztens) OKJ végzettség
      • irodai asszisztensi munkatapasztalat, előny a magyar kis-középvállalati ügyfél-vevőkiszolgálással kapcsolatos irodai asszisztencia területén szerzett gyakorlat.
      • erős felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Excel, Power Point, levelező program, internet)

    További elvárások:

      • utasítások pontos, ugyanakkor önálló végrehajtása
      • kiváló helyesírás és fogalmazási készség
      • ügyfélorientált szemlélet és kommunikáció
      • rugalmasság, magas együttműködési képesség
      • kedvesség, empátia, udvariasság

    Főbb feladatok

    Az ERGONOM Kft. értékesítési vezető közvetlen irányítása mellett, az adminisztratív terület teljes körű ellátása:

      • a napi operatív, általános irodai adminisztratív feladatok elvégzése
      • szolgálatkész személyi asszisztencia, a kitűzött feladatok önálló, precíz elvégzése
      • ajánlatok és szerződések előkészítése, dokumentálása
      • kapcsolattartás telefonon, e-mailben és személyesen a vállalat ügyfeleivel/munkatársaival/partnereivel
      • adatbázis készítése, aktualizálása, szűrése, előkészítése projektekhez
      • irodai-ügyviteli asszisztensi feladatok, nyilvántartások vezetése
      • jelentések, kimutatások, statisztikák, dokumentációk és prezentációk készítése

    Amit kínálunk:

      • alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő
      • korrekt havi bér, valamint további juttatások: utazási támogatás (BKV bérlet), okos telefon, internetes kapcsolattal
      • szakmai fejlődés támogatása
      • hosszú távú, stabil munkahely
      • igényes környezet és munkakörülmények
      • lendületes, fiatalos, eredményorientált csapat

    A munkavégzés helye: 1089 Budapest

    Jelentkezési határidő: 2018. április 06.

    Várjuk az irodai asszisztensi munka iránt elkötelezett pályázók jelentkezését, ezért kérjük, hogy a pályázatokat az alábbi szempontok szerint készítsék el, és így küldjék el a részünkre:

      •  fényképes önéletrajz szöveges (doc/docx/rtf) formátumban
      • a jelenkortól az utóbbi 3-5 év munkahely(ek) megnevezése és a végzett feladatok rövid leírása
      • szabad fogalmazású kísérő levél szöveges (doc/docx/rtf) formátumban

    Az így elkészített pályázatokat várjuk az allashirdetes@ergonom.hu  e-mail címen!

(A jelentkezési feltételeknek nem megfelelő pályázatokat külön értesítés nélkül kizárjuk a kiválasztási eljárásból!)

Sok sikert kívánunk!

"Az optimizmus az a hit, ami elvezet a sikerhez."

Bruce Lee

Üdvözlettel:

Katona Erzsébet

HR Szaktanácsadó
+36 30 5858 198

Kövessen bennünket a Facebookon:

Alitera jelmondat: Támogatott kapcsolatok - ügyfélkiszolgálás másképp